Підприємець з Буковини повернув бюджету понад 3,4 млн грн податків – БЕБ

Детективи Територіального Управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області забезпечили відшкодування понад 3,4 млн грн до Державного бюджету України несплачених податків.

У ході досудового розслідування встановлено підприємця, який працює у сфері деревообробної промисловості та здає в оренду нерухоме майно на території Чернівецької області, та при цьому не сплачував податки у значних розмірах. Порушення законодавства були також зафіксовані в акті документальної перевірки ГУ ДПС у Чернівецькій області.

За результатами проведеного детективами досудового розслідування підприємець добровільно відшкодував всю суму завданих державі збитків. До державного бюджету перераховано 3,4 млн грн.

За фактом умисного ухилення від сплати податків у значних розмірах підприємцю оголошено підозру за ч. 1 ст. 212 КК України.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Чернівецька обласна прокуратура.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *