На Буковині значно зросла кількість електромобілів

Майбутнє за електромобілями — це очевидно і неминуче. На дорогах стає дедалі більше легкових електрокарів. Вони є альтернативою автівок з двигунами внутрішнього згорання. Завдяки своїй екологічності вони не мають шкідливих вихлопних газів, які погано впливають на природу та навколишнє середовище. І це є однією з основних причин їх популярності.

На Буковині тенденцію значного збільшення кількості легкових електрокарів можна простежити зі статистики за минулі 2 роки.

– За 2022 рік сервісними центрами МВС в Чернівецькій області зареєстровано 1062 електрокари. Це майже в 4 рази більше порівняно з попереднім роком. За 2021 рік ця цифра становила лише 287, – розповідає т.в.о. начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернівецькій області Сергій Сушинський.

Прорив індустрії легкових електрокарів стався кілька років тому і не сповільнюється. Світові гіганти, які виробляють машини на бензиновому та дизельному двигунах, починають розробляти нові екологічні автівки. Можливо, на наших дорогах невдовзі бачитимемо більшість машин, які працюють саме на електродвигунах.

Сергій Сушинський нагадує, що шанувальники електрокарів в Україні за бажанням можуть закріплювати при реєстрації авто «зелені» номерні знаки. Вони засвідчують повну екологічність автівки. Ці номерні знаки містять літери латинського алфавіту та цифри.

Перевірити наявність номерних знаків у сервісних центрах по всіх областях можна онлайн на сайті Головного сервісного центру МВС.

Пресслужба регіонального сервісного центру  ГСЦ МВС в Чернівецькій області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *