Аудитори Буковини протягом 2022 року виявили порушення на понад 100,8 млн грн

Та забезпечили їх відшкодування на суму понад 34,2 млн грн

За результатами проведених протягом січня-грудня 2022 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 100,8  млн грн.

Завдяки здійсненій аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 34,2 млн грн.

За результатами впроваджених пропозицій щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна, які надавалися в минулих звітних періодах по завершенню державних фінансових аудитів, досягнуто додаткового результату на суму 20,9 млн грн.

Правоохоронним органам для вжиття заходів у межах їх компетенції передано матеріали 20 контрольних заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 10 досудових розслідувань та вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, матеріали 6 заходів державного фінансового контролю долучено до наявних кримінальних проваджень.

 Управління  Західного  офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.