Юлія Тимошенко: Український прапор майорітиме і в Криму, і на Донбасі!

Місія нашого покоління – перемогти росію у розв’язаній нею війні проти України, звільнити та
об’єднати всі українські землі в межах  кордонів 1991 року. Український прапор має майоріти в усіх містах та селищах – і в Криму, і на Донбасі. Жодних домовленостей з російським агресором бути не може.


Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко з парламентської трибуни привітала громадян з Днем
Державного прапора та 3 самітом Кримської платформи, на якому зібралися  лідери 63
демократичних країн світу.
«Символічно, що сьогодні парламент буде приймати пакет важливих рішень, присвячених нашому українському Криму, саме в День Прапора. Тому що тим, що «зелені чоловічки» зривали наші українські прапори на адмінбудівлях в Криму в 2014 році і почалася війна. І саме підняттям наших українських прапорів над кожною територією нашого українського Криму, в Севастополі ця війна мусить закінчитися. І це буде єдино справедливим рішенням», – наголосила Юлія Тимошенко.
На її переконання, місія нашого покоління – звільнити всі  окуповані рф українські землі та «назавжди припинити війни на нашій території саме відновленням нашої території в межах 1991 року».
«Наша команда з перших днів війни була проти будь-яких домовленостей з ворогом. Будь-яких! В
день підписання перших «Мінських домовленостей» ми виступили публічно і сказали, що це не шлях до миру, а це, на жаль, шлях до війни. Тільки перемога, сильна і переконлива перемога!» – зазначила лідерка фракції.
Ba.org.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *