Сольський звільнений з посади

Верховна Рада звільнила міністра аграрної політики та продовольства Сольського,  якого НАЗК та НАБУ обвинувачують в оборудках із державною землею на пів мільярда гривень, з посади.

Фракція «Батьківщина» одностайно проголосувала за відставку Миколи Сольського з посади міністра.

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко у своєму виступі підкреслила, що НАЗК та НАБУ довели існування конфлікту інтересів у діях Сольського і нагадала, що він був одним з ідеологів  розпродажу сільськогосподарських земель та хаотичної корупції в цій сфері.

«НАБУ виявило, що ця людина робила махінації з землею, перебуваючи на посаді керівника комітету. Ця людина вночі, у порушення всіх регламентних норм, протягувала закон про розпродаж сільськогосподарської землі. Це людина, яка під час війни практично підтримувала оцей хаотичний, абсолютно корупційний розпродаж землі, замість того, щоб створювати фермерські сімейні господарства, мале і середнє підприємництво в аграрному секторі», –  зазначила Юлія Тимошенко.

Лідерка фракції переконана, що «після того, як запрацює нормальний Конституційний Суд, нормальна судова система, таких людей треба притягувати до кримінальної відповідальності».

Нагадаємо, «Батьківщина» неодноразово наголошувала про наявність конфлікту інтересів в діях Миколи Сольського у той час, коли він очолював аграрний комітет парламенту, а згодом очолив міністерство. Окрім цього, після висунення йому обвинувачень з боку НАБУ, депутати фракції зареєстрували постанову про звільнення Миколи Сольського з посади міністра.

Ba.org.ua

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *