Папієв приходить на засідання, та «не голосує», а Шкробанець рекомендує до реєстрації лікарські препарати

DSC_0441

Закон про люстрацію на Буковині прийняв форми, яких люди, що рік тому виборювали нове майбутнє для України, не могли й уявити: кандидати в «люстровані» піднялися ще вище! Знайомі навіть немовлятам у Чернівцях особи – Папієв, Галиць, Крищенко, Шкробанець – нині працюють у Києві …на ще вищих посадах.

Колишній голова чернівецької держадміністрації Михайло Папієв, якого нещодавно буковинський люд виносив з ОДА, є народним депутатом від Опозиційного блоку.

Один із лідерів буковинських регіоналів, депутат обласної ради від ПР та екс-начальник департаменту охорони здоров’я Ігор Шкробанець – в.о. гендиректора « Державного експертного центру МОЗ України» (на час відсутності гендиректора).

Колишній перший заступник голови ОДА Георгій Галиць – в.о. начальника в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Київській області.

Пан Крищенко, який тривалий час працював з Галицем і Папієвим у різних структурах – керівник відділення цього ж фонду в Києво-Святошинському районі (на Буковині був заступником голови ОДА і начальником фінуправління).

…За своїх земляків завжди вболіваєш. Як їм у тому далекому і недосяжному для простого виборця Києві? До слова, квиток на потяг до Києва в купейному вагоні коштує понад 300 гривень.

Кореспондент «Версій» спробував з’ясувати, чи не бідують наші земляки, переглянувши розділ сайту Верховної ради про хід пленарних засідань. Аналіз інформації за 2 грудня 2014 року підтвердив найгірші підозри: щось не так. Папієв на засідання приходив, але проти його прізвища протягом дня на сайті єдина фраза «не голосував». До слова, як і у більшості представників Опо-блоку. Ну не може ж людина не голосувати взагалі! Повинна хоч раз, як, наприклад, Добкін чи Мірошниченко, натиснути на кнопки «проти», «за» або «утримався». Злі язики на Буковині подейкують, що людина могла заснути. Чи ще щось зле трапилося…

Телефонуємо на мобільний пана Михайла. Після веселого рінгтону «Вдруг как в сказкє скріпнула двєрь..» дзвінок абонент обірвав. Отож, не до нас. Все одно переживаємо: мелодія-то з фільму «Іван Васильович змінює професію». Лячно: «А раптом?..» Втішає хіба що думка: міг змінити номер телефону…

За Шкробанця якось спокійніше. Днями відкривав засідання екпертно-наукової ради, на якій підкреслив гостру важливість забезпечення населення України якісними, безпечними та ефективними лікарськими засобами.

За діяльністю інших земляків, яких пам’ятаємо і продовжуємо ніжно любити, будемо слідкувати. На жаль, в Інтернеті про вашу діяльність, шановні, багато не прочитаєш. Будемо вдячні, якщо повідомлятимете про особливі здобутки чи досягнення, зателефонувавши до газети «Версії» (57-19-35). Ми ж не лише критикувати – ми й похвалити можемо, коли буде за що.

Юлія БОДНАРЮК, «Версії»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *