Чернівці відвідала Юлія Тимошенко

Лідерка партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко відвідала Чернівці і зустрілася з місцевими однопартійцями-депутатами, повертаючись із Конгресу Європейської Народної Партії в Бухаресті. Про це повідомляє пресслужба обласного осередку «Батьківщини».

Жінка, яка може вважатися в українській політиці чи не найяскравішим прикладом успішності реалізації прав жінок: двічі прем’єр-міністерка України, тричі – кандидатка у президенти України, народна депутатка України і голова партії ВО «Батьківщина» відвідала Чернівці саме Восьмого березня, у Міжнародний жіночий день.

Двогодинна відверта і довірлива розмова з блискучим політиком найвищого рівня неймовірно мотивує до подальшої праці і боротьби, – написав про це лідер місцевих «батьківщинівців» Іван Мунтян на своїй сторінці у фейсбук.

Він розповів, про що була бесіда Лідерки з буковинськими однопартійцями: «Говорили про все: і про ставлення європейських політиків до нас, і про потужну роботу нашої дипломатії, і про те, що залишається “за лаштунками” і не виходить на ефіри телеканалів і шпальти газет… Говорили і про “закулісся” українського парламенту, про політичні ігрища і особисті інтереси та амбіції частини персонажів. Про те, як і навіщо протягуються певні норми чи цілі закони. Говорили про найгостріші і найболючіші наразі теми: законопроєкт про мобілізацію, про розпродаж землі у час війни, легалізацію так званого медичного канабісу і спроби нищення наших традиційних християнських і сімейних цінностей… А наші депутати, які постійно спілкуються з виборцями і на найближчому зв’язку з людьми, розповідали, як люди із вдячністю згадують часи прем’єрства Юлії Володимирівни, для якої справді на першому місці був добробут громадян».

«Надихаючий ранок спілкування з Жінкою-Лідером, прикладом найбільшого втілення успіху Жінки в нашому суспільстві!.. Зустріч, як завжди, була цікавою і продуктивною! Працюємо далі, приближаємо Перемогу!» – повідомила у себе в соцмережах депутатка облради від «Батьківщини» Світлана Фочук.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *