Чернівецька область – у п’ятірці найкращих з освоєння коштів, виділених на ремонт доріг

Про це повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр ФИЩУК, відповідаючи на запитання глядачів телевізійної програми «Пряма відповідь», яка відбулася цими днями на ТРК «Чернівці». 

Так, за січень-липень 2018-го вже освоєно 43,6 млн грн, тобто половину виділених коштів. Зокрема, Чернівецький облавтодор відремонтував 17 об’єктів, серед яких автомобільна дорога Сергії–Ріпень, що на Путильщині, під’їзд до с. Ворничани Хотинського району, Сторожинець–Панка, об’їздна дорога довкола Сторожинця тощо, витративши на експлуатаційне утримання доріг місцевого значення майже 20 млн грн.

Загалом у Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів на 2018 рік, виставленому на сайті облдержадміністрації, таких об’єктів – 46. «І саме вони будуть відремонтовані, – наголосив посадовець. – Бо ми не робимо  дороги тим, хто прийшов під облдержадміністрацію з протестом.  Бо такі роботи плануються заздалегідь», – наголосив голова Чернівецької облдержадміністрації.

Прес-служба Чернівецької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *