акценти тижня: влада – людям

Інформує прес-служба облради
Розподіл коштів і надання допомоги постраждалим від стихії
– під контролем представницької та виконавчої влади краю
Відбулося перше засідання тимчасової контрольної комісії з питань моніторингу  ліквідації наслідків стихійного лиха, контролю за цінами, гуманітарною допомогою та цільовим і ефективним використанням виділених коштів, створеної рішенням позачергової 21-ї сесії Чернівецької обласної ради п’ятого скликання. Учасники засідання перш за все розподілили обов’язки серед членів комісії, закріпили відповідальних за роботу в районах області. Зокрема, за Вижницьким районом закріплені депутати Іван ШЕВЧУК та Валентин МАНІЛІЧ, Герцаївським – Володимир ШАБАН і Георгій АПЕТРІ, Глибоцьким – Микола ХАРАБАРА та Ігор ЖИЖИЯН, Заставнівським – Віктор МОТУЛЯК і Віктор ДОВГАНИЧ, Кіцманським – Олег УНГУРЯН, Новоселицьким – Микола МАЛЯРЧУК і Лівіу РУСУ, Путильським – Олександр  ЛЕВЧЕНКО, Сокирянським – Володимир ЦВЄТКОВ, Сторожинецьким – Франц ФЕДОРОВИЧ, Хотинським – Юрій ГУСАК, містом Чернівці – Сільвія ВІЩУК, Анатолій ЖУРАКОВСЬКИЙ і Тамара СЕМЕНОВИЧ.
Депутати визначили пріоритети та першочергові заходи  своєї роботи, яку вирішено спрямувати перш за все на організацію допомоги родинам загиблих внаслідок стихійного лиха та громадянам, житло та майно яких повністю знищене або зазнало серйозних пошкоджень. Комісія спільно з місцевими органами влади контролюватиме також розподіл коштів на потреби тих установ і закладів, які перебувають у комунальній власності і зазнали значних пошкоджень чи руйнувань, стежитиме за здійсненням медичних, санітарних та протиепідемічних заходів, збором та розподілом гуманітарної допомоги.
Контактний телефон для скарг та пропозицій мешканців територій, постраждалих від повені: 8(0372) 52-26-34 ( з 9-00 до 18-00 щодня, крім вихідних).

***
КРУ проти зловживань
Для попередження  фінансових порушень стосовно призначених на ліквідацію наслідків стихії коштів, контрольно-ревізійне управління в Чернівецькій області просить усіх громадян повідомляти про факти будь-яких зловживань з державними коштами на «телефон довіри»:
8 (0372) 52-01-92.

***
Юстиція допоможе у складанні документів
Головне управління юстиції у Чернівецькій області повідомляє:
на території області при всіх територіальних органах юстиції діють правові громадські приймальні, які надають безкоштовну правову допомогу малозахищеним верствам населення,
Для подолання наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року, всім потерпілим громадянам надається безоплатна допомога у вигляді консультацій та допомоги у складанні процесуальних документів.
Правові громадські приймальні розташовані за місцем
перебквання територіальних органів юстиції, зокрема, в Чернівцях за адресою вул. Грушевського, 1 і вул. О. Кобилянської, 13.
Вони працюють щодня від  9.00 до 18.00, окрім вихідних.

«Гаряча лінія»
Працівники Головного управління юстиції надають консультації та роз’яснення з правових питань громадянам,  які потерпіли від стихії 23-27 липня ц.р. за телефонами «гарячої лінії»: 55-27-60, 55-19-78, 58-51-86, 52-53-25, 55-27-20 у робочі дні від 9.00 до 18.00.
На телефонах «гарячої лінії» вас консультуватимуть: nпо вівторках (55-27-60) – Іван Васильович СУШИНСЬКИЙ, начальник Головного управління; n по понеділках (58-51-86) – Валентина Порфирівна РУСНАК, начальник відділу нотаріату Головного управління; n по середах (52-53-25) – Наталія Станіславівна ВИШНЕВСЬКА, в.о. начальника відділу реєстрації актів цивільного стану Головного управління; n по четвергах (55-27-20) – Іра Леонідівна НІМІЖАН, заступник начальника відділу реєстрації нормативно-правових актів, легалізації об’єднань громадян, систематизації законодавства, правової роботи та освіти Головного управління; n по п’ятницях (55-19-78) – Людмила Іванівна КУЗНЄЦОВА, головний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів, легалізації об’єднань громадян, систематизації  законодавства, правової роботи та освіти Головного управління.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.