Цьогорічний фестиваль у Космачі запам’ятається туристам надовго. І, мабуть, не з кращого боку. Бо організації фестивалю практично не було. Хоча цим нібито і займалася Космацька сільрада. Не подбала вона і про чистоту рідного села. Тому на ранок – а фестиваль тривав три дні – після гуляння селом можна було хіба що літати – пляшки, папірці, поліетиленові пакети, обгортки від чіпсів тощо. Одна бабуся проявила підприємливість, намагаючись зібрати з туристів по 5 грн за те, що вона потім нібито прибиратиме територію, на якій пасе худобу. Але не було продумано, куди скидати сміття, тому туристи скидали його в одну купу, бо більше не було куди його діти. На жаль, під час фестивалю сталася й бійка між місцевими і туристами. Незрозумілою була позиція міліціонерів. Три міліціянти в нічний час охороняли табір з кількасот туристів. Один з них «заспокоював» присутніх тим, що ця бійка, мовляв, не жарти, і що місцеві і ножем можуть вдарити, і сокиру в голову встромити… Чи відбудеться фестиваль у Космачі наступного року, невідомо. В інтернеті поширена інформація про створення антикосмацького фестивального руху. Немає сумніву, що космацькі жителі певну частину прихильників дійства в їхньому селі втратили. Любов ПЛАХІНА, «Версії»
Вам також може сподобатися
Інститут підтримки регуляторної реформи в Україні оголошує всеукраїнську ,,Кампанію протидії ліквідації територіальних представництв Держкомпідприємництва України”.
Нецільове використання бюджетних коштів на суму майже 0,5 млн.грн попереджено у Тарасівцях Новоселицького району. Тут посадовці сільради безпідставно включили чотирьох місцевих мешканців […]
На жаль, саме українські реалії й викликають одразу ж це запитання. Подвійна мораль політиків і чиновників, які взагалі не звикли давати правдивих відповідей, їхня звичка, що вже увійшла у кров, ховати найважливіше за грифом «для службового користування» та «не для друку», а також наше невміння відстоювати свої права на фоні загнаного історією в гени страху перед владою – все це може звести європейський закон нанівець. Але…
З початком війни у Європі стартувала ініціатива Hospitality Helps, назва якої перекладається, як «Гостинність допомагає». Власники готелей у різних країнах Європи пропонують […]