Лише 58 сімей зі 100 мають телефон

Близько тисячі стаціонарних домашніх телефонів установлено торік на Буковині. На кінець року їхня загальна кількість становила 176,4 тис., що на 0,6% більше, ніж на початку року. У січні 2010 року на 100 сімей припадало 58 домашніх телефонів.

На кінець 2009 року у черзі на встановлення домашніх телефонів у Чернівецькій області перебувало майже 31 тис. осіб, з них 76,6% проживали у сільській місцевості.

Загальна кількість незадовoлених заяв на встановлення домашніх телефонів – 4,4 тис.

Переважна більшість таких заяв – від пільгових категорій громадян, які мають на це першочергове право, – повідомило Головне Управління статистики в Чернівецькій області.

Такими темпами чернівецькі сім’ї телефонізуються за 70 років…

2 responses on Лише 58 сімей зі 100 мають телефон

  1. Стаціонарні телефони повинні вдосконалюватися. Неможливо пересадити на стільнікові офіційні установи, лікарні, далі за фантазією… Інша справа, що все робиться дуже повільно і не без «відкатів», хабарів тощо.Можливо. технічно майбутнє за якимось гібрідом засобів зв6язку, тобто дешевий і простий перехід з одного на другий. А казати про вмирання телефонів, поки не в кожному селі вони є і швидку не викличеш – зарано. У хлопця, мабуть, є мобілка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *