«Золоті оплески Буковини» відлунали

Журі ХІІІ фестивалю комедії «Золоті оплески Буковини» визначило переможцями у номінаціях:

найкращий глядач фестивалю    –- родину Кордубів, Валентину Іванівну та Владислава Володимировича;

найкраща чоловіча роль другого плану – актора Чернівецького облмуздрамтеатру Андрія Циганка за виконання ролі герцога Орсіно у виставі «Дванадцята ніч, або Як собі хочете» і Станіслава Любарця, актора  Дніпропетровського українського  молодіжного театру за виконання ролей Замухришкіна та Олександра у виставі «Гравці»;                                                                                                             

найкраща жіноча роль другого плану –  актрису  Чернівецького облмуздрамтеатру Марію Романову за виконання ролі камеристки Марії у виставі «Дванадцята ніч, або Як собі хочете»;
найкраща головна чоловіча роль –  актора Львівського національного академічного укрдрамтеатру імені М. Заньковецької, народного артиста України Степана Глову  за виконання ролі Городничого у виставі «Ревізор»;

найкраща головна жіноча роль – народну артистку України Наталію Сумську за виконання ролі Флоренс Фостер Дженкінс у виставі «Незрівнянна» Київського  національного академічного драматичного театру ім.І. Франка;

найкращий акторський ансамбль – виставу театру імені Міхая Емінеску (Ботошани, Румунія) «Дядя Ваня»; 

найкращий режисерський задум та втілення – режисера-постановника вистави «Ревізор» Львівського національного академічного українського драматичного театру імені М. Заньковецької В. Сікорського.

найкраще виконання партії у музичній виставі – актрису Одеського академічного театру музичної комедії імені М. Водяного Ірину Гусак за виконання ролі Бернадетт у виставі «Оскар»;

найкраще пластичне вирішення вистави – виставу «Гравці» Дніпропетровського українського  молодіжного театру;                                                                                                   

найкраще музичне вирішення вистави – виставу «Дуже проста історія» М. Ладо Театру королеви Марії (Орадя, Румунія);

найкраща сценографія вистави – Марію Ткаченко, сценографа вистави «Забути Герострата» Дніпровського драматичного молодіжного театру «Віримо!»;

найкраща вистава – «Незрівнянна» від Київського  національного академічного драматичного театру імені І. Франка;

творче освоєння національних традицій і високий рівень художнього втілення класичного драматургічного твору – виставу «Дванадцята ніч, або Як собі хочете» Чернівецького облмуздрамтеатру.

Альтернативне журі фестивалю найкращою виставою визнало виставу «Дванадцята ніч, або Як собі хочете» Чернівецького облмуздрамтеатру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *