Цьогоріч “Укравтодор” обіцяє відремонтувати трасу “Житомир-Хмельницький-Чернівці”

Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») в рамках затвердженої Кабінетом міністрів України програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 5 років, визначило основні напрямки ремонту доріг на 2018 рік, повідомила прес-служба “Укравтодору”. 

Згідно з повідомленням, у 2018 році «Укравтодор» продовжить роботи: на Gо Highway (передбачає ремонт доріг в Україні для з’єднання Півдня України з Балтійським морем автобаном – УНІАН), М-03 (Київ – Харків – Довжанський), М-05 (Київ – Одеса), М-01 (Київ – Чернігів – Нові Яриловичі), Н-08 (Бориспіль – Запоріжжя), Н-31 (Дніпро – Решетилівка). Особливу увагу буде приділено дорогам на сході країни: Р-46 Харків – Охтирка, М-03 Харків – Слов’янськ – Краматорськ, Р-07 Чугуїв – Мілове. На півдні країни проводитиметься ремонт на ділянках доріг: М-15 Одеса – Рені (з обходом міста Рені), Н-14 Кропивницький – Миколаїв, Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв, заплановано ремонт мосту через Хаджибейський лиман (дорога М – 05).

У західній Україні ремонти проводитимуться на ділянках таких доріг: Н-22 Рівне – Луцьк – Устилуг, М-21 Житомир – Вінниця, Н-10 Івано-Франківськ – Стрий, Н-03 Житомир – Хмельницький – Чернівці. Також заплановано ремонт короткої траси від Мукачевого до Чопа по дорозі М-24/М-25.

За кошти Міжнародної фінансової організації почнеться реконструкція Північного обходу Житомира, реконструкція Gо Highway у Хмельницькій області і продовжиться реконструкція М-03 на ділянці Лубни – Полтава. У прес-службі нагадали, що з 1 січня в рамках децентралізації доріг 123 105 км доріг місцевого значення передано у відповідальність місцевої влади. Зараз «Укравтодор» відповідає за 46985 км доріг міжнародного і національного значення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *