Президент Узбекистану дав своїм силовикам півроку на позбавлення від зайвої ваги

Про проблему надмірної ваги Мірзіяєв говорив і раніше
Президент Узбекистану Шавкат Мірзіяєв розкритикував чиновників МВС та Міністерства оборони за надмірну вагу, і дав їм 3-6 місяців на схуднення.

Про це повідомляє “Озодлік” ( “Радіо Свобода”), посилаючись на узбецькі ЗМІ. Так, в ході зустрічі з активістами Наманганської області, що відбулася 1 березня, президент республіки окремо зупинився на темі надмірної ваги деяких співробітників силових структур.

“Нам не потрібен офіцер, співробітник органів внутрішніх справ з надмірною вагою. Як у такому стані він зможе ловити злочинців? Хай займається спортом. Це потрібно не для мене, а для їхнього здоров’я. Ми дамо їм час: три або шість місяців, нехай за цей час приведуть себе в порядок і скинуть зайву вагу “, – цитує слова президента Мірзіяєва інтернет-видання Daryo.uz.

Відзначається, що про проблему надмірної ваги Мірзіяєв говорив і раніше. Зокрема – під час відеоселекторної наради 9 листопада 2018 року, присвяченої результатам медичних реформ.

Тоді президент країни заявив, що “внаслідок малорухливого способу життя і неправильного харчування половина населення Узбекистану має зайву вагу, у 46 відсотків підвищений вміст холестерину в крові, у 31 відсотка – високий кров’яний тиск”.

Після наради з’явилася інформація про те, що в деяких держустановах Узбекистану від співробітників вимагають терміново схуднути. У деяких держстуктурах співробітникам роздавали внутрішні інструкції з приводу приведення ваги в норму.

Раніше президент Узбекистану Шавкат Мірзіяєв встановив державним чиновникам країни 24-годинний робочий день, а відпочивати зможуть лише з його особистого дозволу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.