На Великдень обіцяють теплу і сонячну погоду

В Україні до кінця тижня буде сухо, сонячно і тепло. Температура підніматиметься у денні години до +15+22 градусів.  Про це повідомила у Facebook синоптик Наталка Діденко.

“Тиждень цей – особливий. Передвеликодній. Так приємно поділитися прогнозом погоди, який обіцяє просто синоптичну розкіш. Лише завтра у східних областях атмосферний фронт організує дощі. І все! Скрізь в Україні до кінця тижня, включно з неділею, буде сухо, сонячно і тепло. Температура підніматиметься у денні години до +15+22 градусів. Опалення можна спокійно вимикати вже з середи”, – зазначила синоптик.

За її словами, у вівторок, 3 квітня, вночі ще буде холодно, від 3 морозу до 3 тепла. На сході та півдні 2-5 тепла. Завтра вдень потепліє до +8+12, на Заході до +12+16, на сході буде +3+8 градусів. У Києві у вівторок буде сонячно й без опадів. Найближчої ночі +1+2 градуси, на околицях 0, -2 градуси. Завтра вдень потепліє до +10+12 градусів.

“Надалі ще й ще теплішатиме, і можна буде грітися, вбирати вітамін Д, нарешті змінити осоружні пуховики на пальто, почепити на носа темні окуляри, зробити інспекцію усій пилюці в хаті, повичісувати кота, поробити закупи до Пасхи, не забути на тижні позбирати цибулиння, поблажливо реагувати на розбалансованих людей, прикрутити галас зовнішній і внутрішній, хай краще весняні пташки галасують – очікуються у столиці сонячні +14+18 градусів. І так аж до Великодня”, – додала Діденко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *