СБУ запобігла вивезенню з України елітного автопарку, зброї й антикваріату, які належать президенту Мотор Січ

Нагадаємо, що суд наклав арешт на все майно президента АТ «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва. Загальна сума арештованих активів –  майже 1 млрд грн.

А цими днями Служба безпеки розшукала майно президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень. Його намагалися приховано вивезти з України, щоб уникнути арешту у межах кримінального провадження.

Серед вилученого – раритетні автомобілі та вогнепальна зброя, а також Скіфське золото і предмети античних часів та Київської Русі.

У результаті слідчо-оперативних дій встановлено учасників оборудки. Ними виявились декілька керівників структурних підрозділів заводу.

Саме вони намагались сховати майно свого очільника на території підконтрольних комерційних структур. У подальшому посадовці планували нелегально вивезти «активи» за межі нашої держави.

Втім, контррозвідники та слідчі СБУ спрацювали на випередження, своєчасно встановили місцезнаходження цих схованок та їх організаторів.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили:

▪️ 7 елітних автомобілів, у тому числі 4 раритетних;

▪️ катер;

▪️ 3 мисливські рушниці і гвинтівку;

▪️ велику кількість предметів старовини народів Європи.

Усе майно направлено на експертизу. Тривають заходи з накладення на нього арешту.

Крім того, СБУ викрила інших представників найближчого оточення «любителя Искандера-М», які схиляли працівників заводу до збору підписів під «колективним зверненням» щодо пом’якшення міри запобіжного заходу для їхнього керівника.

Для цього застосовували до людей психологічний тиск, погрожуючи звільненням і подальшими «наслідками».

Нагадаємо, що контррозвідка та слідчі СБУ затримали президента АТ «Мотор Січ» та керівника одного із Департаментів підприємства у жовтні цього року.

За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до рф.

Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинної діяльності та притягнення до відповідальності винних осіб.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *