Примхи сучасної любові: Коханий з інтернету надійніший, ніж з реалу

Вчені дійшли висновку, що у стосунків, що почалися онлайн, більше шансів на успіх, ніж у стосунків, які почалися в реальному житті, повідомляє 24 канал.
Звичайно, розповідь про те, що ви і ваш коханий познайомилися в Інтернеті може здатися нудною. Набагато цікавіше звучать історії про знайомства на станції метро або про те, що ви знаєте одне одного з дитячого садочку, але почуття між вами спалахнули через багато років при випадковій зустрічі на вулиці. Однак дослідження Хосе Ортега з Ессекського університету у Великій Британії і Філіпа Херговіча з Віденського університету в Австрії, як і кілька попередніх досліджень, показують, що до міцнішого зв’язку і здорового шлюбу ведуть саме знайомства за допомогою набору тексту на клавіатурі і клацання комп’ютерною мишкою, пише Business INSIDER.
Такого висновку вчені дійшли, проаналізувавши зв’язки в 10 тисячах рандомно сформованих спільнот. Дослідники також встановили, що у пар, які познайомилися в мережі, краща сумісність за характером, ніж у пар, які зустрілися в реальному житті. Експерти припускають, що такі результати пов’язані з тим, що люди, які реєструються на сайтах знайомств, більш зацікавлені в побудові щасливих стосунків, ніж пари, чия зустріч відбулася випадково. Крім того, в суспільстві, де інтернет і соцмережі стали невід’ємною частиною життя, онлайн-знайомства стали дуже поширеним способом знайти другу половинку і друзів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думок на тему “Примхи сучасної любові: Коханий з інтернету надійніший, ніж з реалу”