Британські ліберали пропонують заборонити новорічну вантажівку “Кока-коли”

Представники британської Ліберально-демократичної партії виступили з пропозицією заборонити святкову вантажівку “Кока-коли”. А все тому, що, на думку політиків, напій може привести до епідемії ожиріння.
Про це пише видання The Independent.
На думку керівника Ліберально-демократичної партії Річарда Кемпа, прийом більшої кількості газованого напою може спричинити набір зайвої ваги серед дітей. А приїзд святкової вантажівки ще більше пропагує шкідливий напій.
Як мені здається, фургону “Кока-кола”не варто приїжджати до нас в цьому році. У нас в Ліверпулі наближається епідемія ожиріння. Вже зараз у 30% 11-річних дітей є зайва вага, а у 5% діагностують клінічне ожиріння. Порядку 60% дорослих живуть з цією ж проблемою,
– пояснив Річард Кемп.
Приїзд вантажівки у святковій атрибутиці Кемп називає “цинічною подією”.
“Вона створена не для того, щоб навіювати святковий дух, а для того, щоб споживачі купували нездорові продукти”, – додав Кемп.
Представник компанії “Кока-кола” у Великій Британії розповів, що ця рекламна кампанія відбувається уже протягом 7 років і щороку отримує більше побажань завітати до того чи іншого міста. Так британці можуть не лише побачити вантажівку у вогниках по телевізору, а й скуштувати коли просто із фургончика.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.