Питаннями недостатнього фінансування лікування та реабілітації військових має зайнятися ТСК

Лікування та реабілітація військових мають бути пріоритетом держави, а не фінансуватися за залишковим принципом. Парламент має створити ТСК щодо недостатнього фінансування з боку держави лікування та реабілітації військових, перед якими всі українці в боргу. В Україні має бути створена сучасна мережа реабілітаційних центрів.

Лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала депутатів витрачати розумно державні гроші та фінансувати створення сучасних реабілітаційних центрів для військових, а не витрачати їх на сумнівні проєкти, зокрема на цензурований владою «Єдиний марафон».

На її думку, для цього має бути створена тимчасова слідча комісія та розроблений законопроєкт щодо виділення достатніх коштів на реабілітаційні центри.

Негайно подати законопроєкт про виділення достатніх фінансових ресурсів про переоснащення та побудову по всій Україні реабілітаційних центрів. І звертаюся до всіх фракцій, ми виходимо з ініціативою створити тимчасову слідчу комісію щодо розслідування недостатності фінансування на лікування та реабілітацію наших героїв та героїнь, – наголосила Юлія Тимошенко з трибуни парламенту.

Вона розповіла колегам, що під час робочої поїздки відвідала у Львові реабілітаційний центр «Незламні», який відповідає найвищим світовим стандартам і фінансуванням якого займаються меценати. І висловила упевненість, що держава має побудувати мережу таких медцентрів.

«З усього світу зібрали по копійці та зробили реабілітаційний центр найвищих світових стандартів. Але такого рівня він в Україні один, лише  один. І це сором для уряду, для парламенту, для всіх, хто сьогодні при владі», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона закликала колег створити парламентську делегацію та відвідати цей реабілітаційний центр, аби зрозуміти важливість питання розбудови мережі реабілітаційних центрів для захисників України.

ba.org.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *