Лише «Батьківщина» Тимошенко сьогодні пропонує реальні рецепти подолання бідності, – експерт

У переважній більшості опозиційні політичні сили в Україні вдаються до критики дій влади. Конкретні пропозиції для розв’язання найбільш болючих для населення проблем пропонує команда Тимошенко.

Про це в своєму блозі на Корресподент.net пише політичний експерт Ігор Петренко.

За його словами, реально впливати на владу задля ухвалення важливих для українців рішень спроможна лише команда Тимошенко. Вона має комплексне бачення проблем і реальний план їх розв’язання.

«Батьківщина» Юлії Тимошенко наразі у фокусі своєї уваги тримає питання нормального проведення опалювального сезону. Зокрема, у п’ятницю ця фракція радикально змінила порядок денний дня Уряду в парламенті й прем’єру довелося звітувати про підготовку до опалювального сезону, – пише Петренко.

Він звертає увагу, що замість голослівної критики, лідерка «Батьківщини» запропонувала Кабміну покроковий план проходження опалювального сезону. Він передбачає внесення змін до Держбюджету, щоб спрямувати кошти до громад для стабілізації платоспроможності громадян і підприємств бюджетної сфери, а також усунення «Нафтогазу» від посередництва у торгівлі газом.

«Також згадують у цій партії і про необхідність збільшення коштів для субсидій громадян», – зауважив політичний експерт.

Таким чином, за його словами, «Батьківщина» вдалась до активних дій, а не зайняла вичікувальну позицію.

«Тобто в Тимошенко конкретніший порядок денний з відповідними пропозиціями для влади», – резюмує експерт.

Нагадаємо, у перший день роботи нової сесії парламенту Юлія Тимошенко запропонувала покроковий план зниження тарифів і збільшення субсидій для населення. Під час Години запитань до Уряду лідерка «Батьківщини» змусила уряд погодитися на збільшення субсидій.

 

https://blogs.korrespondent.net/blog/politics/4397130/

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *