Журналісту Ніколову погрожують. Це може бути «привіт» з ОПи


Редактор видання “Наші гроші” та автор сенсаційних розслідувань схем та “розпилу” грошей на закупівлях для ЗСУ Юрій Ніколов повідомив, що невідомі намагалися потрапити до його квартири, після чого обклеїли двері написами “провокатор”, “йди воювати” тощо.
У цей час у квартирі перебувала лише старенька матір журналіста, за якою Ніколов доглядає, як єдиний цивільний родич, поки його брат та племінник служать на фронті.
За словами голови правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталія Шабуніна, до цієї провокації може бути причетний Офіс Президента.
“Чому я думаю, що це ОП, бо через 15 хв. після провокації інформація про неї зʼявилася на придворній телеграм-помийці ОП. ОП може дуже легко спростувати це припущення – достатнього затримати провокаторів, а через них – організаторів та замовників”, — зазначив Віталій Шабунін.
Юрій Ніколов — автор сенсаційного розслідування, яке українцям відоме за назвою “яйця по 17”. З 2010 року у виданні “Наші гроші” він пише про виявлені корупційні схеми на закупівлях. Зокрема про розпили на «Великому будівництві», в «Енергоатомі» та інших структурах.
У 2023 року він став лауреатом німецько-норвезької премії Free Media Awards у сфері свободи медіа, а також отримав премію від шведського фонду Stiftelsen Svenska Dagbladet за своє розслідування про закупівлі для ЗСУ.
Центр протидії корупції

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *