Завтра, 3 грудня, у театрі відбудеться постановка, присвячена 300-річчю Сковороди

Достаток, високі звання чи свобода – що робить нас щасливими? Три століття тому відповідь на ці питання шукав мандрівний український філософ Григорій Сковорода.

«У пошуках щастя» – так називається театралізована розповідь, яку можна буде побачити завтра, 3 грудня, у Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської. Втілюють її за творами Г. Сковороди та В. Шевчука.

Подорожні з театралізованої розповіді спілкуються про істинне щастя в житті. Рефлексують на погляди філософа, переймають його думки, інсценізують байки, твердо говорять про північного сусіда як одвічного ворога для України. Вони згадують важливі моменти з життя і творчості Григорія Савича: створення музики, написання «Поектики», викладання у Харківському колегіумі.

Відповіді «українського Сократа» спонукають ставити запитання. Про філософа, до світу чи собі – у кожного по-своєму…

Режисерка-постановниця – народна артистка України Людмила Скрипка.

Музичне оформлення – головний диригент Володимир Шнайдер.

Початок театралізованої розповіді о 17:30.

 

Довідково: Через пряме влучання російської ракети було знищено Національний літературно-меморіальний музей Григорія Савича Сковороди у селі Сковородинівка, що на Харківщині. Його планують відновити, – пише команда музею на сторінці у Facebook cutt.ly/p1mfPug

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *