Як Чернівці зустріли військових 3-ї батальйонної тактичної групи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади

12 червня 2019-го у Чернівцях із вдячністю і сльозами радості, урочисто земляки зустріли військових 3 батальйонної тактичної групи 80 окремої десантно-штормової бригади з зони проведення Операції Об’єднаних Сил. Військові захищали Україну в зоні ООС більше 8 місяців.

Десантники пройшли урочистою ходою від військової частини до Центральної площі, де відбулася урочиста зустріч воїнів. Вулицями міста військових вітали чернівчани, школярі з прапорами, квітами, учні розгорнули велетенський двадцятиметровий стяг.

Присутні на урочистостях вшанували хвилиною мовчання загиблих на фронті, поклали квіти до пам’ятної стели.За вірність військовій присязі, сумлінне виконання військового обов’язку, мужність та відвагу, проявлені в ході виконання завдань в зоні проведення операції об’єднаних сил кращих військовослужбовців нагородили нагрудними знаками, а також оголосили Подяки і Грамоти.Ви – гордість, сила, відвага і міць Української Держави. Вам, хто пройшов вогненними дорогами Сходу, наш уклін і шана!
Слава Україні! Героям Слава!

Більше фото із зустрічі за посиланням – УРОЧИСТА ЗУСТРІЧ 3 БАТАЛЬЙОННОЇ ТАКТИЧНОЇ ГРУПИ 80 ОКРЕМОЇ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ З ЗОНИ ПРОВЕДЕННЯ ООС

©Тетяна Спориніна,
фото автора

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *