Війна розпочалася: кров пролилася

Снайпер-загарбник влучив прапорщику, який стояв на спостережній вежі, в серце. Українським військовим дозволили використовувати зброю

«Згідно із рішенням виконувача обов’язки Верховного Головнокомандувача ЗС України (Олександра Турчинова) та виконувача обов’язки Міністра оборони України (Ігоря Тенюха), на підставі наказу начальника Генерального штабу– Головнокомандувача ЗС України (Михайла Куцина), військовим частинам ЗС України, дислокованим  АР Крим, дозволено застосування зброї», – повідомляє прес-служба Міноборони України.

Таке рішення було прийняте для захисту військовослужбовців у зв’язку із загибеллю прапорщика ЗС України С.В. Какуріна під час штурму 13-го фотограмметричного центру Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України у Сімферополі.

Військового, який перебував на спостережній вежі автопарку частини, було вбито прямим влученням у серце. Крім того, було поранено в шию та руку капітана В.А. Федуна. Ще один український військовослужбовець отримав важкі травми ніг і голови «від ударів кийками, арматурою та іншими предметами».

«Нападники були одягнені у військову форму військовослужбовців Збройних Сил Російської Федерації без знаків розрізнення та озброєні автоматичною зброєю і снайперською гвинтівкою», – йдеться в повідомленні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думок на тему “Війна розпочалася: кров пролилася”