2008 року український користувач Інтернету в середньому проводив у мережі близько 8 годин на місяць, а до 2012 року цей показник збільшився більш ніж утричі і склав близько 27 годин. Про це свідчать матеріали дослідження компанії TNS. Для порівняння з іншими медіа, житель України в середньому витрачає близько 12 годин на місяць на друковані ЗМІ і близько 22 годин – на радіо. При чому, ці показники знижуються протягом останніх років. Телебачення і досі залишається лідером за кількістю часу: в середньому жителі України дивляться телевізор близько 71 години на місяць.
Вам також може сподобатися
Учора в перукарні мами ділилися роздумами про школу: – Який ідіот придумав ті реформи! У 5 років – садок, у 6 – цілий день за партою. Влітку майбутній другокласник має вивчити таблицю множення і вільно читати англійською! Покажіть мені того вундеркінда, який це виконає? У дітей крадуть дитинство!
Злочин і кара – вони завжди йдуть попід руку, як день і ніч. Принаймні, на це завжди сподівається соціум. Мешканці ж Врадіївки […]
У Чернівецькій області медики сьогодні зафіксували 406 нових випадків коронавірусної інфекції. Про це голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук повідомив на своїй сторінці […]
Одна з найстаріших книгозбірень України – наукова бібліотека Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича – відзначила 160-ліття. За цей час з першої […]