У с. Погорілівка виявили артснаряд

Вчора близько 12 години диспетчери оперативно-координаційного центру ГУ МНС отримали повідомлення про виявлення в с. Погорілівка Заставнівського району підозрілого предмету, схожого на застарілий боєприпас.

На місце знахідки одразу прибула піротехнічна група ГУ МНС. З’яcувалося, що боєприпас виявив місцевий мешканець у власному господарстві.

Фахівці встановили, що знахідка є артилерійським снарядом калібру 76 мм, часів ІІ Світової війни. Місце знахідки одразу огородили та взяли під охорону. Сьогодні піротехніки проводять роботи по знешкодженню артснаряда.

З початку року на території Чернівецької області піротехнічною групою ГУ МНС вилучено 1 авіабомбу, 4 артснарядів та 1 мінометну міну часів Великої вітчизняної війни у 6 місцях. Усі боєприпаси було знешкоджено в піщаному кар’єрі с. Чорнівка.

Центр пропаганди ГУ МНС України в Чернівецькій області звертається до буковинців з проханням обережно поводитись при знахідці підозрілих предметів.

При виявлені вибухонебезпечних предметів у жодному разі не чіпайте їх, не намагайтесь переміщувати знайдені предмети в інше місце – такі дії можуть призвести до вибуху та серйозних травм. Позначте місце знахідки і подбайте про неможливість доступу до нього інших людей.

Необхідно негайно повідомити про знахідку за телефонами 101 або 102 та дочекатись прибуття відповідних підрозділів, які вивезуть та знешкодять вибухівку.

Центр пропаганди ГУ МНС України в Чернівецькій області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *