Цьогоріч на Буковині буде оздоровлено 56 тис. дітей

Цього року на Буковині оздоровленням та відпочинком буде охоплено 56 тис. дітей, що складає 61% від загальної кількості контингенту учнів. Про це повідомив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Олександр Довганич сьогодні, 14 травня, під час традиційної селекторної прес-конференції.

«Основне завдання, яке ставиться Президентом України, – збереження та відновлення здоров’я дітей, організація якісного, безпечного, повноцінного оздоровлення та відпочинку», – сказав начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. За його словами, в цьому році планується охопити оздоровленням не менше 55% буковинських школярів, у тому числі 100% дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 70% дітей із малозабезпечених сімей.

Він додав, що з бюджетів усіх рівнів для оздоровлення та відпочинку дітей планується виділити понад 19,7 млн. гривень. З метою якісної підготовки, вчасного початку оздоровчого періоду та визначення об’єму підготовчих робіт з 4 разместить баннер травня розпочато перевірку готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до роботи в літній період.

Цього року в області з 1 по 10 червня планують розпочати роботу 432 (у 2011 році – 415) заклади оздоровлення та відпочинку, з яких 14 – стаціонарних, 394 – пришкільних таборів, 11 наметових та 13 – праці та відпочинку. Як відзначив Олександр Довганич, з 2008 року стан матеріально-технічної бази таборів суттєво покращено. Пільгова ціна у закладах оздоровлення та відпочинку залишатиметься на рівні минулого року і коливатиметься від 65 до 100 гривень, а в таборі «Буковинське Орлятко» вона навіть зменшилась на 10 гривень.

Повідомляє прес-служба ОДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.