Обласний конкурс юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК – 2020

15 грудня 2020 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді в режимі онлайн відбулося відкриття обласного конкурсу юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК.  У конкурсі беруть участь учні (вихованці) закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 14 до 17 років включно.

Номінації Конкурсу: Веб-дизайн; Користувачі ПК; Програмування.

Секція веб-дизайнерів.  Створити Веб-сайт на тему: “Наукова Україна”. Розділ науки вибирати за бажанням.

Секція користувачі ПК. Завдання 1. Створити анімаційну Презентацію в Power Point на 1 слайді за темою «Місто добра». В якості «будівельного матеріалу» використовувати готові фігури з Power Point.

Завдання 2. Створення Буклету (інформаційного проєкту продовження Завдання 1) на тему «Місто добра». Епіграф: «Щоб повірити в добро, – треба почати робити його!»

Секція програмування (завдання на вибір)

Завдання 1. Шифр Цезаря.  Припустимо, що початковий текст складається з маленьких літер (від a до z), а зашифрований текст складається з великих літер (від A до Z). Щоб забезпечити застосування математичних операцій до вхідного та зашифрованого текстів, надамо кожній літері числове значення. Потрібно написати програму, яка б зашифровувала та розшифрувала будь-яке повідомлення, використовуючи різні ключи (k = 3, 4, 5).

Завдання 2. Створити свою гру в жанрі «Аркада», яка, можливо, в майбутньому принесе вам світові статки та визнання у всьому світі.

Повністю умови можна переглянути за посиланням – Умови конкурсу.

У заключному етапі конкурсу бере участь 31 учасник: школярі  з Новоселицького,  Сторожинецького, Путильського,  Кельменецького, Сокирянського  районів, ЗОШ № 2, 20, 24 м. Чернівці, Чернівецької гімназії №2, МЦНТТУМ м. Чернівці,  Чернівецького ОЦНТТУМ.

Модератор зустрічі і член оргкомітету – Любов Рибалко, завідувачка методичним відділом ОЦНТТУМ . Технічний модератор зустрічі –  Денис Кондрюк, керівнику гуртка “Основи робототехніки на базі LEGO”, кандидат фізико-математичних наук.

Учасників конкурсу привітав Петро Плешко, директор Чернівецького ОЦНТТУМ.

Тетяна Спориніна, голова журі конкурсу, вчитель-мотодист  поздоровила  учасників конкурсу, їх керівників і продемонструвала звіти /фото/ минулих очних  конкурсів.  Учні впізнали випускників своїх навчальних закладів, які зараз вже є студентами профільних технічних вищих і середніх навчальних закладів.

15 грудня всі учасники, які пройшли у фінальний етап конкурсу,  переможці районних і міських етапів отримали на свою електронну пошту  Сертифікат обласного конкурсу юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК – 2020.

Наступна зустріч учасників конкурсу, оргкомітету і членів журі – 18 грудня 2020.

Дякуємо всім учням  за їхню активність, творчість, наполегливість у вирішенні складних задач і відвагу долучитися до конкурсу.  Дякуємо їх вчителям і наставникам.  У всіх учасників надзвичайні ідеї, цікаві творчі підходи і розробки. Всім бажаємо успіхів.

Далі буде…

©Тетяна Спориніна,
фото автора та Жанни Козачук

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.