Вам також може сподобатися
Днями депутат Верховної Ради Микола Томенко зустрівся зі студентами історичного факультетe ЧНУ. Окрім розповідей про важливі сторінки української історії та особливості вітчизняного етносу, Микола Томенко подарував університету свої книги «Теорія українського кохання», «Історія української конституції» та «Український романтик Микола Гоголь».
І ми всі разом можемо таку ситуацію змінити. Для цього багато не треба – варто лише називати речі своїми іменами. Порядних людей – порядними, а негідників, хабарників і злодіїв – негідниками, хабарниками і злодіями. Біле визнавати білим, а чорне – чорним. Тоді в нашому житті й буде більше порядку та справедливості. А ми ж за ними так скучили!
Фільми у форматі 5-Д відтепер демонструють у парку Шевченка У Центральному парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка можна переглянути фільми у форматі 5-Д. […]
Результати операції «Новорічна ялинка»