Київська мерія вирішила розважити столичних жителів. До міста привезуть Йолоупукі, лісову людину і різдвяного козла в одній особі. Простіше, Київ відвідає справжній Санта-Клаус з Лапландії. Він щороку святкує в іншій країні, тож настала черга України. Організатори заклопотані пошуком готелю для незвичного гостя, однак райдера Санта-Клаус не має – звик до спартанських північних умов. 20 грудня Санта з кортежем проїде Хрещатиком і привітає городян з новорічними святами. Разом з дідом публіку розважатимуть дитячі колективи. Зірок не запрошували, бо в бюджеті замало грошей.
Вам також може сподобатися
від Алли ЧУЖИНСЬКОЇ на 19-26 червня
В числі лідерів серед платників, які утворюють левову частку бюджетів всіх рівнів – ТзОВ «Машзавод», ВАТ ЕК «Чернівціобленерго», ПП «Колос», ТОВ «Златогор» Лужанський ЛГЗ та ТОВ «Енерогопром»
професіонала віртуозної лайки, відомого родича народної улюблениці Софії Ротару, справжнього поціновувача жінок, пристосуванця і, за власним визначенням, бідового чоловіка Валерія ЄВДОКИМЕНКА
Почнемо з позитиву — день не минув даремно :) Служба безпеки України оголосила про підозру пропагандисту Анатолію Шарію. Слідчі вважають, що він здійснював […]