Куліш не буде людиною 2008 року

Володимир Куліш відмовився від участі в програмі «Людина року»

Голова Чернівецької облдержадміністрації Володимир Куліш, який став лауреатом загальнонаціональної програми «Людина року», відмовився від участі в проекті. Про це він повідомив Генеральну дирекцію загальнонаціональної програми «Людина року».

Як повідомляє офіційний сайт Програми, 16 січня ц.р. підбито остаточні підсумки експертного опитування за 2008 рік і визначено імена кращих представників української еліти, які за свої професійні досягнення у 2008 році стали лауреатами тринадцятої загальнонаціональної програми «Людина року – 2008» у 16 професійних номінаціях. Програма передбачає присудження титулу «Людина року» найбільш видатним особистостям України, які досягли значних успіхів у найважливіших для держави сферах професійної і громадської діяльності, йдеться в повідомленні Генеральної дирекції Програми.

Володимир Куліш, як і його колеги з Львівщини і Кіровоградщини, став лауреатом Програми в номінації «Регіональний лідер року». «Не задля титулів і нагород працюю я і моя команда, – обґрунтував своє рішення глава виконавчої влади Буковини. – Мені не потрібен самопіар, та й не часі це зараз. Треба працювати».

Водночас, Володимир Куліш висловив вдячність Вищій Академічній Раді Програми, Генеральній дирекції і експертам за високу оцінку його роботи. Він також повідомив організаторів проекту, що, не братиме участь в урочистій церемонії вшанування лауреатів і переможців Програми «Людина року – 2008», яка відбудеться 21 березня в Національному Палаці Мистецтв «Україна».

Прес-служба Чернівецької ОДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *