Крадіїв води оштрафували на 40 тисяч гривень

Чотири самовільні підключення до мереж водопостачання виявили цього тижня працівники ДКП «Чернівціводоканал». На «крадіїв» води накладено штрафних санкцій на 36 962 гривні. Про це повідомив начальник водоканалу Дмитро Чикановський .

Зокрема, за самовільне підключення до мереж водопостачання оштрафовано ПП Бабко (вул.Винниченка,116) на 8738 гривень, ПП Маслова (вул.Руська,245-А) – на 9507 гривень, Я.Цемко ( вул..Б.Хмельницького,30-Б) – на 11982 гривні , Т.Скрипа ( вул..Червоноармійська,104) – на 6734 гривні.

3 березня за борги призупинено водопостачання будинків на бул.Г.Сталінграду,4 ( ЖБК-52, бор г- 14437 гривень), вул.Червоноармійській,57 ( ЖБК-64 «Камчатка», борг – 5328 грн), а також приватню лазню на вул..Авангардній,11 ( борг -980 грн.).

За словами Дмитра Чикановського, усі споживачі, які здійснюють самовільний забір води притягатимуться до відповідальності. Триватиме також претензійна робота з боржниками. Водночас будинки, де найбільші борги за спожиту воду, відключатимуть від водопостачання після письмового попередження. Керівник водоканалу нагадав, що поновлення водопостачання після ліквідації боргів є платною послугою.

«Ми не дозволимо, щоб через крадіїв та боржників водоканал відключали від електропостачання і страждали добросовісні споживачі », – заявив Дмитро Чикановський.

Прес-центр Чернівецької міської ради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.