Напередодні 1 березня за телефоном кол-центру Обленерго 58-49-80 неможливо було додзвонитися. Споживачі годинами «висіли» на телефоні, та все було намарне: вони так і не передали покази лічильника. «Тоді як після 18.00 дзвінків практично не було», – повідомили «Версіям» працівники концентру. Відтак нагадуємо про цілодобовий режим роботи кол-центру.
Вам також може сподобатися
Схему планування території Чернівецької області на найближчі 20 років обговорили в облдержадміністрації. І хоча її розробники отримали від юридичної служби обласної ради […]
Відео Галини ЄРЕМІЦИ та Руслана КОЗЛОВА, “Версії”
За межі міста пропонують винести кілька медичних установ і створити 2 нових кладовища. У новому генеральному плані міста запропоновано розширити територію міста за […]