Діяльність фонду допомоги потерпілим від повені в Чернівецькій області

20 січня 2009 року у Чернівецькому прес-клубі реформ відбудеться засідання, де будуть підбиті підсумки діяльності цільового фонду допомоги потерпілим від наслідків повені в Чернівецькій області.

Фонд було створено у вересні 2008 року. Ініціатива створення фонду належала компанії «Філіп Морріс Україна», яка надала грант у розмірі близько 100 тисяч доларів США, та Фонду Східна Європа. Адміністрування діяльності цільового фонду здійснювала місцева громадська організація «Буковинська партнерська агенція».

На засіданні прес-клубу ініціатори створення фонду поінформують громадськість про результати діяльності фонду.

В засіданні прес-клубу візьмуть участь Анна Щіра – фахівець із комунікацій та зв’язків з громадськістю ЗАТ «Філіп Морріс Україна», Юрій Піскалюк – менеджер програм Фонду Східна Європа, керівники Буковинської партнерської агенції Арсеній Анциперов, Володимир Зав’ялов та Лідія Анциперова.

До участі у заході запрошуються журналісти друкованих та електронних засобів масової інформації Чернівецької області, представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади краю.

Місце проведення: Чернівецький прес-клуб, вулиця Штейнбарга 23, місто Чернівці

Початок засідання: вівторок, 20 січня 2009 року, 11:00

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.