«Чорні вівці» поїдуть до Болоньї


Уже з наступного понеділка, 1-4 квітня, в Італії відбудеться найбільша презентація дитячої книжки – Болонський книжковий ярмарок. Це не лише місце зустрічі видавців з понад 100 країн світу, а й великий центр обміну авторськими правами. Цього року захід відбудеться вже в 56-е (!).
Чернівецьке дитяче арт-видавництво «Чорнівівці» – новачок на цьому книжковому форумі, але вже має що презентувати на ньому. Вже три роки видавництво втілює в життя думку дитячих психологів про те, що для духовного, етичного і естетичного виховання друкована книга переважає всі решту джерела читання.
За словами головної редакторки «овечок» Христі Венгринюк, для Чернівців та видавництва нинішня участь у книжковому ярмарку в Італії – важлива подія. 

«Ми йшли до цього три роки, – розповідає вона. – Тепер можемо представити українських авторів на європейській культурній арені, бо, насправді, маємо чимало достойних видань. Також не менш важливо побачити, які дитячі книжки видають у світі, як розвиваються видавництва і які теми зараз найактуальніші. Ми хочемо ставати ще цікавішими для дітей та їхніх батьків».
Власного стенду у чернівецького видавництва не буде, але ознайомитися з книжками «Чорних овець» можна буде впродовж усього ярмарку на українському стенді.

Вл. інф.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.