Прем’єра у театрі: наступної неділі – «Вікенд на трьох»

Мабуть, беручи до уваги ситуацію в країні, наш Чернівецький академічний обласний музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської підготував для свого глядача комедію.

І саме сьогодні, 23 листопада, на пресконференції журналісти дізналися про майбутню прем’єру «Вікенд на трьох» Жана Пуаре, яка має відбутися у неділю 28 листопада о 18:30

За жанром «Вікенд на трьох» — класична і невигадлива комедія положень. За сюжетом успішний бізнесмен Стефан, який зобов’язаний своїм благополуччям вдалому одруженню, зустрічає в ресторані юну Жюлі. Краса та молодість дівчини справляють на Стефана таке враження, що він зважується на першу за п’ятнадцять років подружнього життя зраду.

Провівши свою дружину Софі в аеропорт і переконавшись, що вона піднялася трапом літака, Стефан запрошує до себе додому Жюлі, яка зовсім не проти влаштувати собі маленьку любовну пригоду з багатеньким бізнесменом. А ось сам Стефан ніяк не наважується на останній крок.

Втім, його нерішучість зрештою виявляється на руку невдасі ловеласу, коли вночі несподівано повертається додому його дружина. Але тепер Стефан має хоч якось виправдати присутність у себе вдома юної особи жіночої статі…

 

Режисер-постановник – Дмитро Мельничук

Художник-постановник – заслужений працівник культури України Петро Магратій

Художник по костюмах – Євгенія Захаркевич

 

У ролях: заслужені артистки України – Лариса Попенко,  Наталія Гунда, Крістіна Зборлюкова, артисти драми – Олександр Дадус, Назар Кавулич, Марія Романова, Ксенія Король, Мар’яна Тимчишин, Ольга Кільчицька-Дудка, Вадим Глазнєв, Дмитро Леончик, Віктор Барановський, Наталія Губко.

 

Отже, до зустрічі наступної неділі!  Буде «Вікенд на трьох» і повні зала глядачів!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *