Заволодіння коштами клієнтів паспортного столу чи, може, просто хабар на робочому місці?

Пресслужба Чернівецької обласної прокуратури розповсюдила цими днями наступну інформацію:

«Посадовій особі міграційної служби та її спільниці  висунуто ще одну  підозру

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури  начальниці одного з районних відділів управління Державної міграційної служби в Чернівецькій області та її пособниці, касиру приватного підприємства, повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем (ч. 3 ст. 191 КК України).

За даними слідства, посадова особа, зловживаючи своїм службовим становищем, організувала схему незаконного збагачення шляхом одержання від клієнтів коштів за оформленням паспортів у розмірі більшому від офіційно затвердженого. На даний час зібрано достатньо доказів заволодіння цим керівником із залученням пособниці коштами 19 громадян, які зверталися за послугами до відділу УДМС в Чернівецькій області.

Судом обрано підозрюваним запобіжні заходи у виді домашнього арешту.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюють слідчі п’ятого слідчого відділу (з дислокацією у м. Чернівці) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

Нагадаємо, що у Сторожинецькому районному суді Чернівецької області триває судовий розгляд кримінального провадження за фактом заволодіння цими ж особами коштами ще 36 громадян.»

 

Ця історія виглядає так, нібито громадян просто надурили. Зрештою, може, й так. Але, на жаль, ні для кого немає секрету, що у міграційній службі за певну винагороду можна вирішити будь-яку проблем із отриманням закордонного паспорту. Та чомусь саме ця ситуація не попадає в поле зору правоохоронних органів…

«Версії»  

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *