Робота міліції Чернівецької області на свята

Забезпечення охорони громадського порядку в Чернівецькій області під час відзначення новорічних та різдвяних свят

З метою забезпечення належної охорони громадського порядку та безпеки громадян під час проведення Новорічних та Різдвяних свят, попередження можливого ускладнення обстановки органами внутрішніх справ області вжито ряд організаційно-практичних заходів щодо недопущення протиправних дій, провокацій під час проведення релігійних та інших святкових заходів.

З метою забезпечення особистої і майнової безпеки громадян, попередження хуліганських проявів та грабунків, в населених пунктах області, у вихідні та святкові дні, організовано патрулювання за рахунок особистого часу підпорядкованим особовим складом органів та підрозділів УМВС України в області. Зокрема, в місті Чернівці додатково на охорону громадського порядку за рахунок особистого часу (з 01.01.2009 року до 14.01.2009 року) заступає 40 працівників міліції (20 нарядів), а також 20 працівників РМОП «Беркут» та 70 працівників БПС (35 нарядів).

В ніч з 31.12.2008 року на 01.01.2009 року в 82 населених пунктах області проведені святкові програми та масові відвідування громадянами центральних вуличних новорічних ялинок (прийняло участь понад 25 000 громадян). Охорону громадського порядку в цих місцях забезпечували 1298 працівників міліції. Найбільш масовий захід проводився в новорічну ніч у обласному центрі в якому прийняло участь біля 3000 осіб.

07.01.2009 року в 417 населених пунктах області в приміщеннях 498 культових будівлях проведено релігійні відправлення з нагоди святкування релігійного свята Різдва Христового за юліанським календарем. В заходах прийняло участь біля 140 000 прихожан. На охорону громадського порядку було задіяно 610 працівників міліції.

В загальному по області під час проведення розважальних та релігійних заходів пов’язаних із святкуванням Нового року та Різдва Христового порушень громадського порядку не допущено.

Крім цього, з 28.12.2008 року на території держави і зокрема Чернівецької області проводиться оперативне-профілактичне відпрацювання. За час проведення відпрацювання за різного роду правопорушення по області затримано 5899 осіб, яких притягнуто до адміністративної відповідальності. В цілому криміногенну ситуацію в місті Чернівці та в області можна оцінити як контрольовану через різке зниження злочинності в громадських місцях та на вулицях. Так, на протязі 8 днів січня місяця скоєно лише 3 грабунки.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС в Чернівецькій області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.