2008 рік у Чернівецькій області оголошено Роком доріг

Від початку року в Чернівецькій області сталося 51 ДТП, у яких загинуло 7 осіб.
Це стало предметом серйозного обговорення на розширеній колегії УМВС в Чернівецькій області. Серед пріоритетних напрямків роботи начальник УМВС в Чернівецькій області Георгій ПРОСКУРНЯК вбачає безпеку руху на дорогах.

Буковинські шляхи сьогодні перебувають у ненайкращому стані. На багатьох ділянках різних трас відсутнє належне освітлення, через що на дорогах області цьогоріч уже сталося 11 ДТП.

Суттєва проблема – відсутність дорожніх знаків та розмітки. Багато аварій трапляється також через незадовільний стан шляхового покриття. За сукупністю чинників найнебезпечнішими вважаються відрізок вулиці Головної в районі залізничного вокзалу та мамаївська траса.

За недбале ставлення до цих та багатьох інших проблем притягнуто до відповідальності 106 посадових осіб. Чимало випадків керування автомобілем у нетверезому стані, тож за минулий рік 1333 любителі поїздити нетверезими були позбавлені водійських прав.

2008 рік у Чернівецькій області оголошено Роком доріг, і Георгій ПРОСКУРНЯК пообіцяв: ще до кінця року Чернівці вийдуть на одне з перших місць в Україні за зменшенням аварійності на дорогах.

Антон КУЧЕРІН, «Версії»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *