Аудитори Буковини відшкодували втрат на 32,5 млн грн і виявили порушень на мільярди

За результатами проведених протягом січня-листопада 2021 року заходів державного фінансового контролю в Чернівецькій області виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 1,2 млрд грн та втрат внаслідок неефективних управлінських рішень на суму понад 2,5 млрд грн.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, зважаючи на порушення, виявлені у попередніх звітних роках, на суму понад 32,5 млн грн.

За результатами проведених 6-ти державних фінансових аудитів надано 65 пропозицій щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна, від упровадження яких, зважаючи на пропозиції, надані в минулих періодах, досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 17 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 20 ревізій та перевірок закупівель, а також 3 державних фінансових аудитів, за результатами розгляду яких, зважаючи на раніше передані, розпочато 15 досудових розслідувань. Крім того, матеріали 4-х ревізій та 2-х аудитів долучено до кримінальних проваджень.

 

Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.