Завтра вже не прийматимуть показники з водолічильників, які не пройшли повірку


Чернівціводоканал радить перевіряти лічильники води – інакше багато сплачуватимете
Від завтрашнього дня, 1 листопада 2023 року, Чернівціводоканал знімає з обліку УСІ лічильники, які не були не повірені на початок карантину. Показники з таких лічильників не будуть зараховані, а розрахунок здійснюватиметься за нормою споживання (7,5 кубів холодної води на людину в місяць).
04.06.2023 р. набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України №440 від 07.04.2023 р., яка повернула зобов’язання проведення повірки приладів обліку холодної води.
Згідно з цією Постановою, споживачі, у яких минув термін повірки лічильників, повинні зробити її протягом трьох місяців після завершення опалювального періоду.
Згідно статті 17 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність” визначено, що засоби вимірювальної техніки, які перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці через міжповірочні інтервали (1 раз на 4 роки).
Лічильники обліку води, які не пройшли повірку станом на 12.03.2020 (початок карантину) і не виконали повірку по теперішній час, будуть зняті з обліку та нарахування за спожиті послуги з централізованого водопостачання та водовідведення буде проводитись за нормою споживання, відповідно до чинного законодавства.
Де можна перевірити прилади обліку води
Чернівчани можуть самостійно обрати підприємство, що має відповідні уповноваження, ліцензію на діяльність з повірки квартирних приладів обліку води:
– «Держстандартметрологія» – вул. Героїв Майдану, 202, тел. 511-481 (потрібно оформити заявку на зняття пломби в Центрі обслуговування споживачів, потім самостійно здійснити монтаж і демонтаж лічильника та принести його за зазначеною адресою);
– «Евріка», вул. О. Щербанюка, 3, тел. 57-58-33, 90-10-43 (потрібно оформити заявку на зняття пломби в Центрі обслуговування споживачів, фірма виконує демонтаж і монтаж та повірку лічильника).
– ТОВ «Метртехсервіс» тел. 097-933-19-97, 095-777-35-95 (без демонтажу та зняття пломб, повірка на місці експлуатації).
– ТОВ «Рівнестандарт» тел. 050-64-88-77 (без демонтажу та зняття пломб, повірка на місці експлуатації).
Дату повірки саме Вашого лічильника Ви може дізнатись на щомісячному друкованому рахунку від КП “Чернівціводоканал” та у виданому вам свідоцтві (якщо ваш лічильник вже проходив періодичну повірку раніше).
У відповідності до «Методики розподілу між споживачами спожитих у будівлі послуг» показники вузла розподільного обліку, строк повірки якого закінчився, для розрахунку не приймаються.
Джерело: Чернівціводоканал

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *