У Чернівцях ДБР «накрило» підпільні нарколабораторії з виробництва амфетаміну з мільйонним обігом

У великих масштабах –   із  щомісячним прибутком наркоділків у середньому 1 млн гривень – у Чернівцях виробляли амфетамін. Працівники ДБР викрили  ці підпільні нарколабораторії. До слова, йдеться не про першу викриту масштабну схему виготовлення амфетаміну на Буковині. У вересні 2022 року працівники ДБР уже зупиняли діяльність схожої нарколабораторії.

За оперативною інформацією, у незаконному виробництві були задіяні 8 осіб. На Буковині ділки реалізовували психотроп через дилерів та так звані «закладки». В інших регіонах України через поштові відправлення, зокрема у районах, де ведуться бойові дії.

Працівники Бюро виявили дві нарколабораторії за місцями проживання фігуратів та провели там обшуки. Було вилучено майже 4 тисячі доз амфетаміну, понад 40 літрів та майже 50 кг різноманітних прекурсорів. Також виявлено кілька десятків одиниць обладнання для виготовлення наркотику.

У ході оперативних заходів виявлено 5 активних членів ургупування. Одного з них затримано «на гарячому» під час збуту наркотичних засобів. Робота триває. ДБР продовжує викривати інших причетних осіб, у тому числі й тих, хто організовував наркотрафік у прифронтових регіонах країни.

Встановлюються всі канали продажу наркотичних речовин та надходження прекурсорів для їх виготовлення.

Усім учасникам угрупування буде повідомлено про підозру у незаконному виробництві та збуті наркотичних засобів у великих розмірах (ч. 2 ст. 307 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Чернівецька спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.