Євробачення-2017: квитки можна придбати на 9 шоу

Придбати квитки можна не лише на два півфінали та фінал – шоу, які традиційно показують у прямому ефірі, – а й на шість генеральних репетицій пісенного конкурсу. Із року в рік кожному прямому ефіру обов’язково передують генеральні репетиції. Вони майже ідентичні півфіналам та фіналу – конкурсанти у сценічних костюмах відтворюють свої постановки.
На першу генеральну репетицію кожного з шоу запрошуються акредитовані фани та акредитовані представники ЗМІ. Квитки на неї не продаються. А вже на другу і третю генеральні репетиції кожного з шоу можна придбати квитки.
Пропонуємо дещо більше інформації про 9 шоу Євробачення-2017, глядачами яких можуть стати всі охочі:
Semi Final 1 Jury Show – Друга генеральна репетиція першого півфіналу, під час якої виступатимуть представники 18 країн-учасниць першого півфіналу, а саме: Чорногорії, Фінляндії, Грузії, Португалії, Бельгії, Швеції, Албанії, Азербайджану, Австралії, Кіпру, Словенії, Вірменії, Молдови, Чеської Республіки, Латвії, Ісландії, Греції та Польщі. Цьогоріч вона відбудеться 8 травня о 22:00. Цю репетицію також називають Jury Show, бо якраз цього вечора національні журі оцінюватимуть виступи конкурсантів. Їхні оцінки в сумі з результатами телеголосування під час півфіналу визначать 10 країн, чиї представники пройдуть до фіналу.
Отож друга генеральна репетиція першого півфіналу буде ідентичною до шоу першого півфіналу, який усі побачать у прямому ефірі наступного дня – 9 травня о 22:00.
Semi Final 1 Dress Rehearsal 3 – Третя генеральна репетиція першого півфіналу. Вона відбудеться 9 травня о 16:00 безпосередньо у день першого півфіналу Євробачення-2017. Це буде остання репетиція учасників перед виступом, який визначить подальшу долю кожного з артистів на пісенному конкурсі. Адже лише десятеро учасників півфіналу пройдуть до фіналу Євробачення-2017.
Semi Final 1 – Перший півфінал, перший конкурсний день пісенного конкурсу і перше шоу, що буде показане у прямому ефірі. Воно відбудеться 9 травня о 22:00 за Києвом. За підсумками глядацького голосування та оцінок національних журі до фіналу пройде десятеро конкурсантів. До голосування в першому півфіналі Євробачення-2017 також долучаться і три країни “Великої п’ятірки” – Велика Британія, Італія та Іспанія.
Semi Final 2 Jury Show – Друга генеральна репетиція другого півфіналу. Вона відбудеться 10 травня о 22:00. Це буде Jury Show перед другим півфіналом, що відбудеться ввечері за день до нього, і буде ідентичним шоу другого півфіналу, що буде показано у прямому ефірі. Так само, як і перед першим півфіналом, увечері 10 травня національні журі оцінюватимуть виступи конкурсантів другого півфіналу Євробачення-2017. Їхні оцінки в сумі з результатами телеголосування під час півфіналу визначать ще 10 країн, які пройдуть до фіналу.
Semi Final 2 Dress Rehearsal 3 – Третя генеральна репетиція другого півфіналу, яка відбудеться в день другого півфіналу пісенного конкурсу 11 травня о 16:00. Під час неї можна буде побачити постановки представників 19 країн-учасниць другого півфіналу, які телеглядачі дивитимуться в прямому ефірі ввечері.
Semi Final 2 – Другий півфінал, другий конкурсний день Євробачення, який буде показано у прямому ефірі. Він пройде 11 травня о 22:00. У цьому півфіналі візьмуть участь представники таких 19 країн: КЮР Македонія, Мальта, Нідерланди, Сербія, Данія, Росія, Румунія, Угорщина, Австрія, Ірландія, Швейцарія, Естонія, Ізраїль, Болгарія, Сан-Марино, Литва, Хорватія, Норвегія та Білорусь. До голосування в другому півфіналі Євробачення-2017 також долучаться країни “Великої п’ятірки” – Франція та Німеччина, а також країна-господарка цьогорічного конкурсу Україна. За результатами цього конкурсного дня стануть відомі імена ще 10 фіналістів.
The Jury Final – Друга генеральна репетиція фіналу. Ця репетиція відбудеться 12 травня о 22:00. Під час неї національні журі країн-учасниць Євробачення-2017 оцінюватимуть виступи фіналістів цьогорічного пісенного конкурсу. Це шоу буде ідентичним фіналу Євробачення-2017, яке глядачі з більш ніж сорока країн світу дивитимуться в прямому ефірі наступного дня.
Grand Final Dress Rehearsal 3 – Третя генеральна репетиція фіналу, остання репетиція перед фіналом пісенного конкурсу, який відбудеться ввечері цього ж дня. Вона відбудеться 13 травня о 14:00. Представники 26 країн-фіналістів Євробачення-2017 відпрацьовуватимуть свої номери, викладаючись на повну: так само, як і на фінальному шоу.
Grand Final – Фінал – найочікуваніша подія пісенного конкурсу. Саме цього вечора визначиться ім’я артиста, який своєю піснею і виконанням підкорить Європу. А також усі дізнаються, яка країна наступного року прийматиме Євробачення. У фіналі за перемогу змагатиметься 26 країн. Відбудеться він 13 травня о 22:00.
Квитки на всі шоу Євробачення-2017 можна придбати на сайті офіційного квиткового агента conсert.ua. Одним замовленням можна придбати лише до чотирьох квитків, більше – через оператора контактного центру.

У разі виникнення запитань щодо придбання квитків клієнти можуть звертатися в контакт-центр Concert.ua:
Е-mail: info@concert.ua
Телефони: +38 044 222 00 22, +38 095 655 99 33, +38 063 655 99 33, +38 096 655 99 33
Телефонні лінії відкриті без вихідних, з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 20:00, в суботу та неділю з 10:00 до 19:00.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.