Шкурні інтереси більшості з Європарламенту ближчі до тіла?

Понад сотня депутатів Європейського парламенту закликали держави ЄС запровадити повне торгове ембарго проти росії і білорусі, включно з забороною торгівлі енергоносіями. (Та це лише шоста частина від усієї кількості, адже усього їх 626 – Версії)

Про це йдеться у зверненні євродепутатів до керівних органів ЄС і президента Франції, яка зараз головує у Раді Євросоюзу, перед початком саміту лідерів ЄС в Брюсселі.

Депутати зазначають, що вони вітають всі безпрецедентні заходи проти РФ, які ЄС швидко вжив протягом останніх тижнів.

Однак вони вважають їх недостатніми і закликають Європейський Союз негайно і терміново посилити санкції, вжиті проти російської федерації.

“Ми підписали заклик до повного та негайного торговельного ембарго проти росії та білорусі, включаючи заборону торгівлі нафтою, газом та вугіллям. Ми також закликаємо до негайного поширення так званих санкцій Swift на всі російські та білоруські фінансові установи, закриваючи таким чином будь-які можливі лазівки (для обходу санкцій – Ред.), – йдеться у зверненні.

Депутати наголошують, що  санкції мають не тільки стати глибшими, але й охопити ширшу частину російської керівної еліти.

“Ми закликаємо до включення до санкційного списку більш широкого сегмента російських чиновників, губернаторів і мерів, які дотримуються поточної політики режиму Путіна та отримують від цього користь”, – йдеться у зверненні.

 

Джерело: Верховна Рада України

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.