ІІІ Всеукраїнський освітній Форум GEG «Цифрове перетворення освіти»

Уже третій рік поспіль спільнота «Навчаємося з Google» проводить Всеукраїнський освітній Форум, присвячений міжнародному Дню безпечного Інтернету.

Зустріч спільноти GEG Ukraine відбулася 20 лютого 2018-го у Києві.
Кращий Інтернет починається з тебе!
До участі в заході запрошені керівники, заступники керівників, учителі закладів загальної середньої освіти, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, представників ОІППО.
«Організація форуму – це яскравий приклад ефективної командної роботи, Довіра та готовність брати на себе відповідальність – це те, що для мене особливо цінне в нашому спілкуванні. І нарешті, в нашій команді – гендерний баланс! Ми чудово доповнюємо один одного!», – Наталія Гущина, старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ДВНЗ “Університет мененджменту освіти”.
На заходах зібралися учасники та модератори Всеукраїнської онлайн-спільноти «Навчаємося з Google» Google Educator Group in Ukraine.


На заходах зібралися учасники та модератори Всеукраїнської онлайн-спільноти «Навчаємося з Google» Google Educator Group in Ukraine.
Тематичні сесії Форуму: Цифрова креативність; Обмін повагою; Цифрові майстерні; Бар-кемп: педагогічна креативність, цифровізація закладу освіти, заклади вищої освіти, інструменти перетворення, цифрові помічники.

Про співпрацю з Google, цифрову компетентність вчителів, а також безпеку в Інтернеті на форумі «Цифрове перетворення освіти» доповідала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

«Креативність, нестандартність у всьому, шквал інновацій. Це особлива корпоративна культура компанії Google, культура повної демократії, довіри, середовища, в якій кмітливі креативники народжують неперевершені цифрові ідеї», – Наталія Саражинська, сертифікований викладач Google (Академія інновацій Google), Leader Google Educator Group Ukraine
«У 1999 році компанія Google переїхала з гаражу до першого офісу з видом на гори. Тоді компанія налічувала вісьмох працівників. На цей час у Google працює понад 40 тисяч працівників. Працівники компанії є найважливішим активом, як би заяложено не звучало це кліше, культура компанії вважає своїх людей найкращою інвестицією», – з книги Еріка Шмідта «Як працює Google».


Дякуємо команді Курси “Практична електроніка”. У блоці цифрових майстерень учасників Форуму знайомили з методикою викладання електроніки у середній школі за допомогою конструкторів “Практична електроніка”. Також вдячні, що долучили нас до практичної майстерні – паяння.

“Сьогодні ми не лише маємо надію, віримо, а й переконані, що такі зустрічі – це джерело цифрових ідей, новин, компетенцій, експертних оцінок і велика підтримка педагогів – фахівців своєї справи.
Час – найбільш обмежений ресурс, який ми маємо. Ми можемо заробити більше, але ми не можемо створити більше часу. Ми можемо розібратись кому дарувати час. Скільки ми даруємо свого часу яким подіям, справам, друзям, родині, дітям?
Дуже дякуємо, тим, хто зміг подарувати свій час та бути разом 20 лютого на ІІІ Форумі GEG Ukraine. Дуже дякуємо, що ви даруєте свій час, коли ми разом і онлайн: читаємо спільні тексти, переглядаємо разом відео, обговорюємо їх, дискутуємо, ділимось досвідом”, –
Наталія Саражинська.

Дякуємо організаторам і учасникам конференції-форуму за цікаву програму, позитивні емоції, обмін досвідом, дискусії і навчання.
Більше фото за посиланням – ІІІ ФОРУМ GEG «ЦИФРОВЕ ПЕРЕТВОРЕННЯ ОСВІТИ 2018» У КИЄВІ

©Тетяна Спориніна, учасниця Форуму,
фото автора та з архіву ForumGEGua18

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *