700 кг смаколиків – на передову

«Волонтери за Батьківщину» відправили з Чернівців на передову майже 700 кг приготовленої власноруч свіжої їжі. Про це повідомляє прес-служба обласної організації партії ВО «Батьківщина».  Волонтери готували їжу від 7.30 ранку до 3-ї ночі – усе, чого просили бійці з передової у телефонних дзвінках та через своїх товаришів: голубці, вінегрет, капусту з м’ясом, капусту квашену, зрази з м’ясом, книглі, маїну, солодкі пиріжки, гречаники, відбивні, підчеревину, домашню ковбасу. Підприємці з с. Верхні Станівці допомогли м’ясними продуктами, наготували солодощів, фірма «Рома» передала 4 мішки борошна, будівельний ліцей надав приміщення їдальні для готування.

«Цього разу ми тільки м’яса переробили 70 кг, – каже волонтерка Лідія ГАЇНА. – Ще 40 кг запакували підчеревини. Могли би готувати плов, це простіше, але хлопці з передової просять голубців – і ми раді потішити їх домашньою їжею. Передаємо продукти добровольцям ОУН та Правого сектора,  зараз вантаж повезли своїм транспортом бійці Правого сектора. Перед цим вони були тут на тренувальному полігоні, ми упродовж трьох днів забезпечували їм харчування під час вишколів».

Окрім харчів, волонтери передали в АТО медикаментів на 600 грн. – протизастудні, знеболювальні.  А наступного дня ще й відправили посилку бійцеві-землякові з Кіцманщини.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.