Думка чернівчанина щодо «візиту» Ківалова до Чернівців

Якось непомітно (бо кого це взагалі хвилює?) промайнув візит до Чернівців екс-голови Центрвиборчкому та найдорожчого пенсіонера України – патріарха юридичної думки й батька «законів», які краще спалювати в печі, аніж читати.
Поважний законотворець і директор юридичної академії (де, мабуть, вчать, як писати норми під диктовку Кремля) особисто завітав до бастіону «незламного» православ’я — Святодухівського собору. Там він із задоволенням послухав солодкоголосі трелі місцевих матушок і батюшок, які, попри всі війни, досі старанно молять за «братній народ» і плідно працюють на російський світ — прямо в центрі Чернівців, ніби на зло здоровому глузду та уповноваженим службам.
Очевидно, пан Ківалов вирішив особисто переконатися, що його улюблена «канонічна» Москва має надійний культурний десант на Буковині. Можливо, він навіть обговорював із настоятелем плани з будівництва філіалу своєї академії в Банченах? Бо що ще робити людині, яка за свої «реформи» мала б отримати довічну дискваліфікацію від самої історії, — хіба що їздити по єпархіях і збирати благословення на нові «антиукраїнські» правки до Конституції.
Особливо зворушує, що візит пройшов майже непоміченим — як і всі його «визначні» досягнення за останні роки. Мабуть, навіть дзвони собору дзвонили йому не на честь, а щоб швидше випровадити геть. Але ні, наш срібний пенсіонер тримається молодцем: поки країна воює, він насолоджується співом тих, хто молиться за її поразку. Браво, маестро! Сподіваюся, після концерту ви замовили молебень за здоров’я путіна — бо іншого пояснення вашому візиту просто не існує.
А якщо серйозно (хоча це й смішно), то Чернівці заслуговують на краще, аніж бути екскурсійним магнітом для політичних реліктів, які давно проґавили свій історичний шанс — і тепер тішать слух хором, що працює на ворога, поки їхній же «побратим» Ківалов мрійливо заплющує очі в передчутті нового «русскава міра».
Володимир Антонюк, FB
Від Медіа-Версії:
А дехто вже навіть висловив припущення, а що коли цей величний колись юрист, якого й нині охороняють (хотілося б знати – від кого?), приїхав проконсультувати «будівників» у зоні історично-архітектурного ареалу об’єкту ЮНЕСКО? Адже вони чомусь після громадських слухань, результат яких досі не оприлюднений на сайті міськради, припинили роботи на місці «Берізки»…