У військовому госпіталі, де щодня лікується майже 200 людей, від травня прийматимуть не більше 100 пацієнтів. З 400 ліжок залишиться лише 100, а з 300 працівників – 150. Про це повідомив заступник начальника госпіталю Олексій БАРБАЗЮК. За його словами, скоротять половину працівників, від 29 квітня вони вже повинні бути зареєстровані у центрі зайнятості. Причина – реформування та скорочення Збройних сил України. У госпіталі лікуються військові з трьох областей. Щороку тут обслуговують 6 тис. осіб. Тепер ця кількість зменшиться удвічі. Замість 11 відділень залишиться 6.
Вам також може сподобатися
Від 12 до 17 грудня в Західній Україні відбуватиметься ІІ етап благодійного мандрівного міжнародного фестивалю «Мелодії друзів»
Після війни мріяла заснувати власну книгарню. Журналістка, військовослужбовиця 58-ї окремої мотопіхотної бригади Алла Пушкарчук загинула 25 квітня 2024 року під час обстрілу […]
Італія та Данія, де мені вдалося провести по 10 днів у звичайних родинах, надзвичайно різні. Зрозуміло, виважено-аналітичний характер данців і поруч не поставиш з гарячим сонячним темпераментом італійців. Однак є те, що їх об’єднує, але дуже різнить з нами, українцями.
Батьки побили Санта-Клауса, ельфів і охорону