Молоді, талановиті художники Олена Афанасьєва та Дарія Сєдова
13 грудня представили свої мистецькі роботи
під спільною назвою «На одній хвилі».
Автор афіші - Дарія Сєдова
Власне, творча траєкторія узагальнена окресленим простором. І нам, глядачам, лишається зануритись у світ природних краєвидів, несподіваних персонажів, імпровізації і сюжетних відображень.
Олена Афанасьєва та Дарія Сєдова
Олена Афанасьєва, "Світ квітів" Олена Афанасьєва, "Березневе танго"Олена Афанасьєва, "Мозаїка природи Буковини" Дарія Сєдова, "Місто"Дарія Сєдова, "Над ними рух часу"Олена Афанасьєва, "Підводний світ"
( я б назвала цю роботу “під хвилею”… або “самотність”)
Олена Афанасьєва, "Гармонія"
Виставка відкрилась у приміщенні Буковинської державної фінансової академії.
Неподалік Рідківців у Новоселицькому районі під час археологічної практики студенти ЧНУ під керівництвом доктора історичних наук Сергія Пивоварова.у виявили унікальну пам’ятку – слов’янське поселення ремісників VIIІ-IX ст.
Своє 97-річчя наш відомий земляк зустрів з ентузіазмом. Бо, незважаючи на поважний вік та хвороби, залишається великим життєлюбом. І доки 14 його книг, видані різними мовами, мандрують світом, сам патріарх єврейської літератури аналізує сьогодення і продовжує розповідати науковцям і журналістам маловідомі деталі подій, що характеризують пережиті ним епохи
Степан Процюк створив свій власний літературний простір, куди запрошує всіх.
Вхід вільний… А якщо висловитись мовою інтернет-сайтів, то тегами цієї зустрічі були: почуття, особисте, психологія, критика, тиша, видавці, упередженість, психіка, залежності, перевтілення, вундеркінди, метафори, студентки, дійсність, символи, амбіції, непередбачуваність…
Залишити коментар
2 коментарі “На одній хвилі… настрою, відчуттів, уявлень…”
2 коментарі “На одній хвилі… настрою, відчуттів, уявлень…”
Дуже гарно! Буковина має таланти! а скажіть скільки буде тривати виставка ?
Так, Буковина має таланти. А термін виставки – місяць. Є час переглянути картини безпосередньо.