Святкова програма до дня міста 7-8 жовтня

7 жовтня

Кладовища міста

10:00. Покладання квітів до могил бургомістрів, примарів, почесних громадян, учасників АТО.

 Центральна площа

12:00. Урочисте відкриття Дня міста.

10:00-19:00. Виставка-продаж хлібобулочних  та кондитерських виробів «Чернівецька випічка».

14:30. Театралізоване шоу за участю Клубу військово-історичної реконструкції «Берсерк».

 Театральна площа

16:30-18:00 Виступ військового оркестру.

 Вулиця Банкова (школа №1)

13:15. Арт-інсталяція «Гаррі Плоттер. Розфарбуй наше місто».

Вулиця І. Франка–Центральна площа–Головна–Соборна площа–Театральна площа

13:00-17:00 Парад і виставка ретроавтомобілів.

 Площа Пресвятої Марії

10:00-21:00. Мистецький узвіз та свято меду.

10:00-22:00. Ресторація просто неба.

10:00-18:00. Ковальська майстерність.

11:30. «Місто, без якого мені не жити»: мистецько-розважальна програма і показ колекції одягу дизайнера Наталії Паліброди.

15:00. Презентація та пригощання  городян величезною яєчнею.

Вулиця М.Емінеску

10:00-18:00. Книжковий ярмарок.

 Вулиця О.Кобилянської

10:00-16:00. «Барви щастя»: виставка робіт учнів художньої школи ім. М.Івасюка та майстер-класи для мешканців.

10:00-20:00. «Чернівецький фортель»: ярмарок виробів ручної роботи, майстер-класи для дітей та дорослих.

10:00-20:00 Фотосушка «Жінка в Чернівцях» світлини від організаторів Фортель Фест +нові фото чернівчанок, зроблені на фоні краєвидів Чернівців.

13:00, буд.36. «Музична перлина – мої Чернівці», концертна програма учнів та викладачів музичної школи №2.

14:00, буд.3. Показ моделей жіночого та дитячого одягу від ТЦ «Міленіум», модельної агенції «New Models» та Чернівецького колледжу дизайну та економіки.

16:00. «Одруження на Панській»: конкурсно-розважальна програма та ярмарок.

18:00-20:00 («Панська гуральня»). Святкова хода та «Переберія статуї Європи», музичний виступ, флешмоб офіціантів.

18:00. Вулична дискусія «Роман із містом: Чернівці та жінка».

 Літературний Целанівський центр

17:00 Презентація книжки Христі Венгринюк «Легенди Чернівців від Чорної Вівці».

 Вулиця О.Кобилянської, Театральна площа, площа Пресвятої Марії

11:00-14:00. Перший художньо-мистецький фестиваль-пленер «Веселкова палітра рідного краю».

 Площа Філармонії

10:30. Кубок Чернівців з баскетболу «3х3».

Парк ім.Шевченка

11:00-16:00, Акція з профілактики та ранньої діагностики дерматологічних онкозахворювань.

12:00. «Славне місто Чернівці» тематична культурно-розважальна програма.

Виставковий центр «Вернісаж», 13:00

Художній музей,14:00

Персональна виставка батального живопису заслуженого художника України Андрія Холоменюка.

 Соборна площа

12:00-20:00 Дитяче містечко розваг.

20:00. Святковий концерт за участю  Миколи Задори, гурту «Вікторія» та гурту «Антитіла».

 Дворик Ратуші

13.00. Всеукраїнська акція єднання «Україна моя вишивана» та виставка картин «Чернівці у вишивці» буковинського клубу сучасної вишивки «Вечорниці».

 Арт-інфо Центр Czernowitz

15:00 Арт-перфоменс «Тіні та барви Чернівців». Відкриття Студії живопису та дизайну «Czernowitz» за участі відомих художників.

 

8 жовтня

Площа Пресвятої Марії

10:00-21:00. Мистецький узвіз та свято меду.

10:00-22:00. Ресторація просто неба.

21:00. Вогняне шоу на перехресті культур.

Центральна площа

10:00-19.00. Виставка-продаж хлібобулочних  та кондитерських виробів «Чернівецька випічка».

12:00. Кулінарний майстер-клас від фіналіста шоу-«Майстер-шеф» Ігора Місевича.

 Вулиця М.Емінеску

10:00-18:00. Книжковий ярмарок.

Міжнародна траса «Суперкрос» (вул.Руська, 226-Г)

10:00. Чемпіонат України з мотоциклетного спорту  (флеттрек).

Стадіон ДЮСШ №1 (вул.Федьковича, 13)

11:30. Фінал Кубка Чернівців з футболу серед ветеранів.

Стадіон «Буковина»

13:00. Фінал Кубка м.Чернівців з футболу.

Парк ім.Шевченка

11:00-16:00, Акція з профілактики та ранньої діагностики дерматологічних онкозахворювань.

12:00. «Веселі забави»: розважальна програма для дітей

 Площа Філармонії

10:30. Кубок Чернівців з баскетболу «3х3».

Літній театр

15:00. Перший пісенний фестиваль «Буковинський храм».

Парк Жовтневий

14:00. «Душа завжди вертає в Чернівці»: концертна програма аматорських колективів.

 Соборна площа

11:00-15:00. Дитяче містечко розваг.

13:00. Виступ військового оркестру.

14:00-16:00. Закриття Фестивалю техноспорту «Аркан 2017».

16:00. Молодіжний регіональний фестиваль-конкурс рок-музики «Відродження 2017».

20:00. Dj VEGAS.

Гімназія№4–вул.Л.Українки,29–парк Шиллера–вул.Київська

11:00. Кубок Чернівців зі спортивного орієнтування.

Дворик Ратуші

12:00. «Історична палітра рідного міста»: Кубок Чернівців з «Брейн-рингу», «Що? Де? Коли?».

 Театральна площа

12:00. «Місто, звінчане дощем»: святковий концерт.

16:00. «Пісні рідного міста»: концерт за участі автора і виконавця Еміля Крупника, вокального дуету «Нігун», інструментальної групи «Клезмер Хесед Бенд».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *